Sevgili Destekçimiz,
Kurucumuz Süreyya Ağaoğlu’nun “Hayattaki en büyük uğraşım çocuklar.” sözünden güç alarak kuruluşumuzun ilk gününden beri her yıl daha fazla çocuk ve gencin hayallerine destek olabilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.
1949 yılından bu yana eğitimde fırsat eşitliğini savunarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizle çocuk ve gençlerin eğitim hayatlarının önündeki engelleri kaldırmaya yönelik projeler yürütmekteyiz.
Derneğimizin faaliyetlerine siz de bağışlarınızla destek olabilir, daha aydınlık bir geleceğe doğru birlikte yürümenin heyecan ve mutluluğunu paylaşabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Süreyya Ağaoğlu Çocuk Dostları Derneği